Firma Łączpol wycofuje się ze wspierania kobiecej piłki ręcznej

Po spotkaniu z UKS-em PCM Kościerzyna właściciel naszego klubu, Józef Poltrok przekazał zawodniczkom i sztabowi szkoleniowemu informację, że wycofuje się ze wspierania kobiecej piłki ręcznej.

Nasz klub powstał cztery lata temu. Przez te sezony bardzo szybko wygraliśmy II, a następnie I ligę. W ubiegłym sezonie awansowaliśmy do play-offów, a w tym zajmiemy siódme miejsce w tabeli. Przedsezonowym celem był jednak awans do pierwszej szóstki, co wyraźnie przekazał właściciel klubu.

Józef Poltrok podziękował zawodniczkom, które do samego końca walczyły dla naszego klubu. Ze względu na brak wsparcia innych podmiotów, bardzo trudno było jednak utrzymywać mający grać w Lidze Zawodowej klub.

Wszystkie osoby związane z klubem otrzymały zapewnienie, że do końca sezonu zostaną uregulowane wszystkie zobowiązania wobec nich. W przyszłym sezonie, zespół nie będzie jednak wspierany przez firmę Łączpol. Gdy nie znajdzie się inny chętny, może to oznaczać koniec seniorskiej piłki ręcznej kobiecej w Gdańsku.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *