Media

accredito-logo

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że AZS Łączpol AWFiS Gdańsk dołączył do grona klubów i organizacji korzystających z systemu Accredito.com

Właśnie w ramach tego systemu AZS Łączpol AWFiS Gdańsk będzie prowadzić swoje biuro prasowe on-line. Bezpośredni dostęp do biura znaleźć można pod adresem www.accredito.com/kslaczpol

Za pośrednictwem biura prasowego on-line dziennikarze będą mogli dokonać subskrypcji informacji prasowych publikowanych przez publikowanych przez AZS Łączpol AWFiS Gdańsk. W biurze będzie można też uczestniczyć w procesach akredytacyjnych na wydarzenia organizowane przez klub.

Informacja dla dziennikarzy:

Jeśli chcą Państwo w przyszłości akredytować na wydarzenia organizowane przez AZS Łączpol AWFiS Gdańsk lub otrzymywać informacje prasowe publikowane przez klub prosimy o założenie konta dziennikarza w systemie Accredito.com. Wszystkie informacje o samym systemie znajdą Państwo na stronie accredito.com.

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarza w systemie Accredito.com prosimy pod adresem www.accredito.com/kslaczpol  wybrać opcję „Rejestracja” i „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza konto zostanie zarejestrowane w systemie. Na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail otrzymają Państwo wiadomość w którym znajdziecie Państwo opcję „Potwierdź” pozwalającą na aktywację konta w systemie.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić wybierając w menu opcję „Redakcje”. Jeśli Państwa redakcji nie ma liście konieczne będzie jej zarejestrowanie w systemie Accredito.com. Więcej informacji o tym jak zarejestrować redakcję znajdą Państwo pod adresem https://www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe publikowane przez klub oraz informacje o procesach akredytacyjnych prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji „Biura Prasowe” i na liście biur przy nazwie AZS Łączpol AWFiS Gdańsk wybranie opcji „Subskrybuj”.

Jeśli będą Państwo zainteresowani złożeniem wniosku akredytacyjnego można tego dokonać wybierając opcję „Akredytuj”. Wszystkie procesy akredytacyjne prowadzone przez AZS Łączpol AWFiS Gdańsk znajdą Państwo również zawsze bezpośrednio na stronie naszego biura pod adresem www.accredito.com/kslaczpol .

Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu Accredito.com przez dziennikarzy znajdą Państwo pod adresem: https://www.accredito.com/faq/reporter

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk – Regulamin akredytacji