Mistrz przyjeżdża na koniec rundy zasadniczej

W sobotę o godzinie 16:30 nasz zespół czeka ostatnie niezwykle trudne wyzwanie w sezonie. Zmierzymy się z aktualnym mistrzem Polski, MKS-em Selgros Lublin.


Przed nami ostatnia kolejka rundy zasadniczej. Wiadomo już, że zajmiemy po niej 7. miejsce i będziemy grać w dolnej szóstce. Pozytywem jest fakt, że mamy olbrzymią, aż 11-punktową przewagę nad 8. zespołem ligi. Utrzymanie nie powinno być więc problemem.

Po odejściu doświadczonych zawodniczek, nasz zespół jest bardzo młody. Waleczne zawodniczki pokazały już niejednokrotnie próbkę swoich umiejętności, jednak prawdziwe wyzwanie przed drużyną właśnie w sobotę.

MKS Selgros Lublin, to zdecydowanie najlepszy zespół w Polsce w ostatnich latach. Obecnie ekipa ta plasuje się na dopiero 4. miejscu w tabeli, jednak ma zaledwie dwa punkty straty do lidera. Na Gdańsk będą więc spoglądać fani z Gdyni, Lubina i Elbląga, gdyż miejscowe kluby walczą z lubliniankami o podium.

W sobotę naprzeciw siebie stanie kilka reprezentantek Polski. W ostatnim czasie w reprezentacji Polski zadebiutowała zawodniczka AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk – Adrianna Górna. MKS Selgros podczas ostatniego zgrupowania w Gdańsku miał kilka swoich przedstawicielek. Miejmy nadzieję, że po 60 minutach to my będziemy skakać z radości!

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk – MKS Selgros Lublin – 25.03.2017 godz. 16:30

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *