Nie pozwólmy na czarną serię

Po dwóch zwycięstwach, zawodniczki AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk przegrały dwa spotkania z rzędu. Teraz nasz zespół czeka spotkanie w Nowym Sączu, gdzie zmierzymy się z miejscową Olimpią-Beskid.

Po meczu w Jeleniej Górze, drużyna AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk została na południu Polski. Środowe spotkanie jest szansą na dobry wynik, gdyż Olimpia-Beskid w tym sezonie zdobyła najmniej punktów z wszystkich drużyn. Nie oznacza to jednak, że można lekceważyć tego rywala.

W rundzie finałowej zawodniczki z Nowego Sącza rozegrały jeden mecz u siebie – 8 kwietnia wygrały 30:25 z UKS-em PCM Kościerzyna. Wciąż drużyna Lucyny Zygmunt musi walczyć o poprawę lokaty w lidze, gdyż ma cztery punkty straty do przedostatniego KPR-u Jelenia Góra. Liderką zespołu z Małopolski jest Tamara Smbatian, która w 26 meczach rzuciła 156 bramek. Skuteczne są też Marta Rosińska i Gabriella Szabo.

Miejmy nadzieję, że nasze zawodniczki nie pozwolą w środę na trzecią porażkę z rzędu. Liczymy na to, że po spotkaniu w Nowym Sączu zbliżymy się do tego, by zapewnić sobie 7. miejsce w ligowej tabeli.

MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk – 26.04 godz. 16:00

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *