Niedziela w Jeleniej Górze

W niedzielę, 23 kwietnia o godzinie 16:00 zagramy w Jeleniej Górze z miejscowym KPR-em. Szykuje się trudne spotkanie, gdyż nasz najbliższy rywal potrzebuje punktów, by zapewnić sobie utrzymanie.

KPR Jelenia Góra jak dotąd zdobył zaledwie siedem punktów. Rywal z Dolnego Śląska dwa razy wygrał, trzy razy zremisował i dwadzieścia razy przegrał. W rundzie finałowej jeleniogórzanki wygrały jedno spotkanie. W ostatniej kolejce pokonały Olimpię-Beskid Nowy Sącz, największego rywala do utrzymania.

Nasz zespół na południe Polski jedzie w dużo lepszych nastrojach. Mimo ostatniej porażki w Kościerzynie, mamy dużą przewagę nad kolejnym zespołem w ligowej tabeli. Na pewno jednak nie będziemy kalkulować, tylko walczyć o jak najlepszy wynik.

Dotychczas z jeleniogórzankami graliśmy dwa razy. 17 września wygraliśmy u siebie 31:21, a w rewanżu 21 stycznia pokonaliśmy KPR 32:30. W tym ostatnim spotkaniu najwięcej, bo osiem bramek rzuciła Karolina Kalska. Obyśmy w niedzielę po raz trzeci cieszyli się ze zwycięstwa z tym rywalem.

KPR Jelenia Góra – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk – 23.04 godz. 16:00

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *