Odjechać ósmej drużynie w tabeli

W niedzielę, 30 kwietnia o godzinie 16:00 zmierzymy się z Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Wracamy do naszej hali, w której zawodniczki AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk w ostatnim czasie prezentowały się lepiej.

W rundzie finałowej rozegraliśmy pięć spotkań, z czego aż cztery na wyjazdach. Niestety starcia poza Gdańskiem kończyły się one porażkami, jednak ze względu na olbrzymią zaliczkę z pierwszej fazy sezonu, wciąż to nasza drużyna jest faworytem do wygrania grupy, której celem jest siódme miejsce.

W niedzielne popołudnie będziemy rywalizować z Piotrcovią, która plasuje się tuż za nami i nasze zwycięstwo sprawiłoby, że zapewnilibyśmy sobie wyższą lokatę od tego rywala. Po raz ostatni graliśmy z Piotrcovią 2 kwietnia. Wówczas przegraliśmy na wyjeździe 29:33. Dziewięć bramek dla zwyciężczyń rzuciła Monika Kopertowska, a siedem dla naszej drużyny Paula Mazurek.

Liczymy na to, że nasz parkiet okaże się dla nas szczęśliwszy. Już niejednokrotnie pokazaliśmy, że stać nas na zwycięstwa nawet z wyżej notowanymi drużynami, co pokazał choćby mecz w hali AWFiS z Pogonią Baltica Szczecin. Wszystkich kibiców zachęcamy do gorącego dopingu dla naszych zawodniczek!

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk – Piotrcovia Piotrków Trybunalski – ndz, 30.04 godz. 16:00

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *