Przedostatni mecz przed naszym zespołem

Po ostatnich wiadomościach dotyczących naszego zespołu, kwestia wyników w kolejnych meczach zeszła na dalszy plan. Przed nami jednak dwa ostatnie mecze w lidze, na które warto przyjść. 

W sobotę o godzinie 15:30 zmierzymy się z KPR-em Jelenia Góra. Wysoką frekwencją na tym spotkaniu możemy pokazać, że żeńska piłka ręczna nie jest nam obojętna. Co prawda wycofał się główny sponsor klubu – firma Łączpol, jednak dzięki dobrym występom drużyny Edyty Majdzińskiej, wciąż mamy prawo do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Tylko pokazując zainteresowanie tą ambitną drużyną, która zapewniła sobie już zwycięstwo w rywalizacji o miejsca 7-12 można podziękować za zaangażowanie zespołu i udowodnić, że jest w Gdańsku miejsce na superligowy zespół.

Nasz rywal, KPR Jelenia Góra plasuje się na 11. miejscu w tabeli. Musimy się teraz zrehabilitować za porażkę 24:29 w 26. kolejce. Wygrywając ostatnie dwa spotkania możemy jeszcze zyskać jedno – w tym sezonie mamy szansę na to, by mieć dodatni bilans zwycięstw.

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk – KPR Jelenia Góra – 13.05 godz. 15:30

foto: Michał Domnik

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *