Zapewnić sobie 7. miejsce w tabeli

Liga nie zwalnia tempa. W środę, 12 kwietnia o godzinie 18:30 zagramy w Kościerzynie z UKS-em PCM. Nasze rywalki walczą o złapanie oddechu, gdyż dwie kolejne drużyny ostro je naciskają.

Po ostatnim zwycięstwie z KPR-em Gminy Kobierzyce mamy już 11 punktów przewagi nad ósmym miejscem na sześć kolejek przed końcem. Oznacza to, że w Kościerzynie możemy sobie już zapewnić 7. miejsce w ligowej tabeli na koniec sezonu. Wystarczy nam zwycięstwo nad rywalem z Kaszub.

UKS PCM w ostatnim czasie ma zwyżkę formy. Drużyna ta plasuje się na 10. miejscu w tabeli i ma cztery punkty straty do dwóch drużyn będących przed nią w tabeli, i trzy oczka przewagi nad rywalami, których czeka spadek i gra w barażach.

W ostatniej kolejce, UKS PCM przegrał jednak w Nowym Sączu 25:30. Co ciekawe w drużynie tej gra kilka byłych zawodniczek AZS-u AWFiS Gdańsk, jak choćby Agnieszka Białek, Karmen Bunikowska, Agnieszka Kordunowska-Lupa, Sylwia Neitsch, czy Natalia Rogożeńska. Obie drużyny znają się doskonale, często mierzą się w nieoficjalnych sparingach. Szykuje się ciekawe spotkanie.

UKS PCM Kościerzyna – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk – 12.05.2017, godz. 18:30 Hala Sokolnia (Kościerzyna).

Wstęp wolny.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *